Skup Aut Kraków

Częste pytania

1.Czy skup przyjmuje wszystkie pojazdy?

Dla nas nie ma znaczenia marka ani model samochodu, który będą chcieli Państwo oddać do naszego skupu. Jedynym warunkiem jest to, aby pojazd był wyprodukowany pomiędzy 1990, a 2011 rokiem. Na naszej stronie internetowej znajdują się przykładowe oferty skupu dla samochodów, które najczęściej dostarczają nam Klienci. Brak konkretnej marki czy modelu nie oznacza jednak, że taki samochód nas nie interesuje. Zapraszamy do kontaktu z nami i do prezentacji samochodu. Na pewno przygotujemy atrakcyjną ofertę.

2.Na jaką cenę mogę liczyć w przypadku chęci sprzedaży auta?

Cena pojazdu jest w bardzo krótkim czasie ustalana na podstawie jego faktycznej wartości rynkowej, co ułatwia nam korzystanie z systemów Eurotax oraz InfoExpert. Nasze oferty odkupu samochodów są jednak zawsze bardzo atrakcyjne i uczciwe, dzięki szeroko rozbudowanej sieci partnerskiej. Możliwość bardzo szybkiej sprzedaży, praktycznie każdego samochodu, pozwala nam oferować konkurencyjne ceny.

3.Jak szybko wypłacane są pieniądze? Czy można liczyć na ekspresową sprzedaż?

Będą Państwo pozytywnie zaskoczeni tym, jak szybko można sprzedać swój samochód, nawet jeśli jest on już w złym stanie technicznym. Przede wszystkim wręczamy ustaloną wcześniej kwotę bezpośrednio do ręki, w momencie odbioru auta. Jednocześnie jednak, posiadając rozbudowaną sieć skupu samochodów, w wielu przypadkach jesteśmy w stanie przyjechać po samochód już następnego dnia po wysłaniu do nas zgłoszenia o chęci sprzedaży. Oczywiście oferujemy także możliwość dokonania przelewu ustalonej wcześniej kwoty, dopasowując się do Państwa potrzeb.

4.Na jakim obszarze można skorzystać z Państwa skupu?

Prowadząc profesjonalny skup aut w Krakowie jesteśmy w stanie sprawnie odebrać Państwa samochód na terenie tego właśnie miasta, ale i w całym województwie małopolskim. Zatrudniamy pracowników terenowych, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji. Nasi przedstawiciele pojawią się na pewno bardzo szybko po wysłaniu zgłoszenia i akceptacji kwoty za odkup auta, którą zaoferujemy.

5.Czy zgłoszony do skupu samochód zostanie przez Państwa zabrany z dowolnego miejsca?

Zdecydowanie tak! Nie muszą Państwo martwić się o to, w jaki sposób dostarczyć do naszej firmy samochód. Zdajemy sobie sprawę z tego, że auta oddawane na skup mogą być w bardzo różnym stanie technicznym. Nasz przedstawiciel organizuje transport takiego pojazdu na własną rękę, przyjeżdżając do Państwa z gotową już umową i z gotówką w ręku.

6.Jakie są opcje przyjęcia płatności za sprzedawany samochód?

Większość naszych transakcji jest realizowana poprzez bezpośrednie wypłaty gotówki do ręki. Pieniądze w takiej sytuacji przekazujemy bezpośrednio podczas odbioru samochodu. Istnieje jednak również możliwość wyboru przelewu, jako formy płatności. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Państwa potrzeb w kwestii formy płatności.

7.Czy jest możliwość sprzedaży auta uszkodzonego bądź powypadkowego?

Jak najbardziej mogą Państwo zgłaszać do naszego skupu samochody uszkodzone, niezależnie od tego, które elementy pojazdu posiadają defekty. Bardzo ważne jest jednak to, aby podczas wysyłania do nas zgłoszenia podać informację o uszkodzeniu pojazdu i bardzo dokładnie je opisać.

Nie jesteśmy zainteresowani jedynie samochodami powypadkowymi. Nie zajmujemy się ich skupem i nie będziemy rozpatrywali zgłoszeń dotyczących samochodów powypadkowych.

8.Czy mogę wysłać do Państwa zgłoszenie dla samochodu w angielskiej wersji?

Niestety nie zajmujemy się skupem samochodów w wersji angielskiej. Pomimo tego, z ogromną przyjemnością, możemy Państwu pomóc w sprzedaży takiego auta innymi drogami. Po wysłaniu zgłoszenia o chęci sprzedaży, informacja od razu trafi do naszej bogatej sieci partnerów, którzy mogą być zainteresowani takim pojazdem. Dzięki temu znacząco rośnie szansa sprzedaży auta w angielskiej wersji.

Jak to działa?

  • Wypełnij formularz
    Pamiętaj, aby zawrzeć w nim wszystkie istotne informacje
  • Czekaj na wycenę
    Często wyceniamy samochody już nawet w 15 minut. Wszystko zależy od jakości formularza, który dostaniemy.
  • Odbierz gotówkę
    Nie musisz czekać na pieniądze, nasz skup aut wypłaci je „od ręki"
Testimonial by Jerzy Żernicki
Jerzy Żernicki
Dzięki Waszej firmie szybko sprzedałem swoje auto - dzięki mobilnemu agentowi nie musiałem ruszać się z domu pomimo mojej gorączki. Dostałem dokładnie tyle ile chciałem, bez zbędnych negocjacji. Sprzedaż załatwiona w trzy godziny. Można? Można
Zdecydowany?
Nie trać czasu, wypełnij formularz już teraz.